Uncategorized Logos  

XIII Lubińskie Warsztaty Gospel Oraz II Gospel Dla Dzieci!

Uwaga – Ważny Komunikat

Warsztat jest odwołany w tym roku ale … spotykamy się w 2021 roku.

Drodzy Fani Warsztatów Gospel, My, organizatorzy, chcemy wam podziękować za wasze stałe zaintersowanie Gospel. Z powodu trwających obostrzeń i ograniczeń co do liczby uczestników, zdecydowaliśmy ze odwołujemy tegoroczne XIII Warsztaty Lubińskie. Spotykamy się w 2021 roku. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji dzwońcie pod nr 790.267.740 / 504.619.490 lub piszcie na adres pauleager@ymail.com lub z_hanaczewski@poczta.onet.pl.

Wszystkiego co najlepsze, Paul

Drodzy fani Warsztatów Gospel,

My- organizatorzy- dziękujemy wam za zainteresowanie uczestnictwem w XIII Lubińskich Warsztatach Gospel z Wayne Ellington i Piotrem Łopacińskim dla dzieci i dorosłych. W związku z Koronawirusem, jesteśmy w trakcie rozmów z Centrum Kultury Muza w Lubinie oraz z muzykami, liderami odnośnie przełożenia warsztatów na inny termin, prawdopodobnie na jesień. Wiemy, ze warsztaty te są dla wszystkich co roku ogromnym błogosławieństwem i są przez nas bardzo wyczekiwane. Dlatego pragnieniem naszych serc jest inicjatywę tę przełożyć, a nie odwołać. Jesteśmy w kontakcie i odezwiemy się jak tylko będziemy znać szczegóły. Jeśli chcesz się z nami skontaktować w celu uzyskania informacji, dzwon lub pisz: 790.267.740 / 504.619.490 pauleager@ymail.com, z_hanaczewski@poczta.onet.pl.

Wszystkiego co najlepsze,

Paul

Zapraszamy Na XIII Lubińskie Warsztaty
Z Piotrem Łopacińskim oraz Wayne Ellington

Oraz II Gospel dla dzieci!
Zapraszamy na II już z kolei Gospel dla dzieci!

• Masz lat między 5 a 10?
• Chcesz śpiewać?
• Masz pasje, aby uwielbiać lub chcesz zrobić to po raz pierwszy?:)

Nie zapomnij o mega weekendzie 18-19 kwietnia-o dobrej zabawie i super czasie, który czeka cię pod okiem instruktora śpiewu.

Nie przerywamy tradycji jaką stały się warsztaty dla najmłodszych milusińskich.

Wybierasz się ? Każdy jest mile widziany!

Masz siostrę albo brata? Przyprowadź ich ze sobą! A może powiedziałeś o tym swojej kuzynce czy kuzynowi ? Wpadajcie razem!:)

Dozob w CK Muza w Lubinie!

Cena Warsztatów – 60 zł
Zapisy email: z_hanaczewski@poczta.onet.pl Tel.: +48.504.619.490

Cena Warsztatów Dla Dzieci – 20 zł
Kontakt: Ewa Ćwian Tel: 693.250.036

Rejestracja: 18 kwietnia – 8.00-9.00

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux